KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12757370

nr 1275 7370

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Sign JP, duk, 80x120 cm. Signerad

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 16 september 2019
kl 20:33:36