KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12757370
nr 1275 7370
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Sign JP, duk, 80x120 cm. Signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 september 2019
kl 20:33:36
100 kr
300 kr